Studio fryzury ślubne Warszawa powstało z pasji do fryzjerstwa oraz kobiecego piękna. Jest to miejsce, w którym panuje ciepła i przyjazna atmosfera, i gdzie będziesz mogła poczuć się po prostu sobą. Moim celem jest spełnienie marzeń o pięknym wyglądzie każdej Kobiety ponieważ właśnie Kobieta jest w centrum mojej uwagi. Zapewniając indywidualne podejście oraz uwzględniając każdy szczegół w mojej pracy, gwarantuję moim Klientkom poczucie najwyższej satysfakcji oraz spełnienia ich potrzeb. Wartości na jakie zwracam szczególną uwagę to profesjonalizm w każdym calu oraz otwartość i partnerskie podejście do Klientów jak również czystość i estetyka otoczenia. Jestem prawdziwą entuzjastką i pasjonatką swojego fachu, w który wkładam całe swoje serce.

Tak od tego wszystko się zaczęło. Szeroka specjalizacja oraz wieloletnia praktyka i ciągłe szkolenia umożliwiają mi zadowolenie najbardziej wymagających Klientów odwiedzających Studio fryzury ślubne Warszawa. Znając dynamikę branży fryzur ślubnych oraz zmienność trendów we fryzjerstwie stawiam na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i nieustanny rozwój. Starannie selekcjonuję produkty na jakich pracuję ponieważ wszystkie usługi wykonuję na najwyższej jakości profesjonalnych liniach kosmetyków, które są naturalne oraz przyjazne dla środowiska, co jest dla mnie szczególnie ważne. Są to marki takie jak skandynawska Gold Professional Hair Care czy włoska Jean Paul Myne.

Ślub to z założenia najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety. W tym szczególnym dniu każdy element naszego wyglądu powinien być dopieszczony z największą starannością. Włosy są jednym z decydujących elementów całokształtu ponieważ właściwie dobrana fryzura czy upięcie sprawia, że będziesz wyglądać jak gwiazda filmowa! Fryzura ma być piękna oraz trwała i ma sprawiać, abyś czuła się w niej doskonale. Od tego właśnie jestem ja: Stylistka Fryzur Ślubnych! Czy chciałabyś warkocz ślubny lub koki ślubne czy może wolisz proste fryzury ślubne?